קבלני שלד – בסיס איתן לבית שלכם

קבלני שלד עומדים בבסיסו של כל פרויקט לבניית בית או הרחבתו, כאשר אלו הם בין בעלי המקצוע הראשונים איתם תתקשרו במסגרת העבודה המתישה והארוכה של בניית בית או ביצוע תוספות בנייה. בחירת קבלן שלד מתאים תעניק לכם עבודה איכותית שתבטיח את יציבות הבית לאורך שנים רבות.

בחירת בעל מקצוע לביצוע עבודות יציקת יסודות ובניית שלד מתחילה בחיפוש אחר בעלי מקצוע מומלצים, אבל רגע לפני שאתם מסתערים על חברים ומכרים ומבקשים מהם המלצות, אנו מציעים לכם להתנסות באתר הקבלנים – פלטפורמה אינטרנטית מיוחדת במינה, המעניקה לכם מבחר ביקורות והמלצות אודות קבלני שלד, ובעלי מקצוע נוספים, המסווגים על פי: אזורי פעילות, מקצועיות, אמינו והתמורה אותה תקבלו עבור המחיר אותו כל בעל מקצוע גובה.

היכנסו עוד היום למדריך קבלני שלד באתר, התרשמו ממגוון בעלי המקצוע וצרו קשר ישירות דרך האתר עם המומלצים שבהם.

בכדי להצליח במשימה, ריכזנו עבורכם מושגים בתחום אותם אתם נדרשים להכיר לפני שמתקשרים בעבודה עם קבלן שלד.

אפשר לחסוך בשכירת קבלני שלד?

הדרך היחידה בה תוכלו לחסוך באופן משמעותי בעלויות הבנייה, מבלי לפגוע באיכות החומרים שתרכשו או בבעלי המקצוע איתם תתקשרו, הינה באמצעות לקיחת אחריות נרחבת יותר על ידכם.

החיסכון יושג כאשר תרכשו בעצמכם את החומרים ישירות מהספקים השונים, ובכך תחסכו את עלויות התיווך. או על ידי שכירת שירותים וניהול עצמאי של כלל הקבלנים, מבלי לשכור קבלן מוביל שיעסיק תחתיו את קבלני המשנה.

לשיטה זו יתרון מובהק בדמות המחיר, אך יחד עם זאת כוללת בתוכה התעסקות נרחבת יותר במציאת ספקים איכותיים וזולים, הובלת חומרי הבנייה אל האתר בצורה עצמאית, וסגירת חוזה עבודה נפרד מול קבלני שלד, פיתוח, אינסטלציה, חשמל, איטום ואחרים. כמובן, שעל כל אחד יש לפקח באופן נפרד.

קבלני שלד – חלוקת עבודה

באופן כוללני, עבודות הבנייה מתחלקות בין קבלני שלד לקבלני גמר. כאשר עבודות השלד כוללות את יציקת היסודות, ביצוע כלונסאות ועבודות ברזל שונות, בניית מעטפת הבטון והנחת קורות, והשלמת מעטפת בלוקים.

במידה ובוחרים לפצל את העבודה בין קבלנים שונים, יש להזמין את קבלן השלד לבצע את יציקת היסודות ובניית קורות הבטון, לאחריו את קבלן האיטום המניח את יריעות האיטום תחת הרצפה העתידית, בסיום עבודתו יש להזמין שוב את קבלן השלד להנחת הרצפה, יציקת קורות ובניית המעטפת. מומלץ במקביל להכניס לעבודה קבלני חשמל ואינסטלציה שיבצעו את עבודתם במקביל.

קבלני שלד כקבלן מוביל

שכירת קבלן ביצוע אחד מעניקה לכם יתרון מובהק בדמות שקט נפשי, ביטחון שהעבודה מובלת על ידי גורם אחד מקצועי ואמין, וכמובן אחריות בכתובת אחת לכלל העבודות.

כלקוחות, תזכו לעבוד מול קבלן אחד האחראי על רכישה ושינוע של החומרים אל אתר הבנייה, התקשרות, תיאום העבודה ופיקוח מול קבלני שלד ושאר גורמי הביצוע. מעבר לפישוט תהליך שכירת קבלני משנה ובעלי מקצוע אחרים על ידי קבלן מוביל, במקרים רבים עובד הקבלן עם קבלני משנה אחרים במשך שנים רבות, כך שיחסי העבודה הטובים שלו איתם, יאפשרו לכם לקבל עבודה מקצועית ואחריות נרחבת יותר על העבודה המבוצעות.

תהליך בנייה הינו תהליך מורכב, ביצוע מושלם שלו כולל לימוד נרחב אודות הפעולות הנדרשות, וניסוי וטעייה העלול לעלות בזמני עיכוב הביצוע, ותשלומים בלתי מתוכננים שיכולים היו להיחסך לולא ידעתם את כלל המידע וסדר הפעולות הנדרש, טרם הכניסה לפרויקט.

במידה ובחרתם להוביל בעצמכם, דעו שעליכם ללמוד את כלל התכולות שיבוצעו במסגרת הפרויקט, להיות מעורבים בצורה מלאה ונוכחים באופן יומיומי באתר.

אם אינכם רוצים, או מסוגלים לעמוד בכך, העניקו את ההובלה לגורם אחד מקצועי ואמין, בין אם מדובר על קבלני שלד בלבד או קבלן גמר, העיקר שתבחרו בקבלן אחד שיוביל, יעשה את עבודתו נאמנה, ובסיום התהליך יעניק לכם את המפתחות לדירת החלומות שלכם.