שיפוצניקים – איך מוצאים שיפוצניק איכותי?

דף הבית » מידע שימושי » שיפוצניקים – איך מוצאים שיפוצניק איכותי?

שיפוצניק בדרך כלל הופך להיות החבר הכי טוב, זהו בדיוק האיש אותו אתם צריכים לידכם כאשר אינכם רוצים, או מסוגלים לבצע בעצמכם עבודת שיפוץ בבית או בבית העסק. שיפוצניקים מוכשרים לבצע את כלל העבודות, החל מצביעת קירות ועד לשיפוץ מקיף הכולל הרחבת חדרים, שדרוג הריצוף הקיים והחלפת צנרת.

אז למה אתם כל כך מפחדים משיפוצניקים? הסיבה נעוצה בכך שטרם פגשתם את השיפוצניק נכון, שיענה על כל הצרכים שלכם!

חיפוש אחר בעל מקצוע איכותי מתחיל ונגמר באתר הקבלנים, אנו מזמינים אתכם לבצע שימוש במנוע החיפוש הייחודי אותו פיתחנו, כאשר מעבר לרשימת שיפוצניקים המופיעה באתר, תוכלו להתרשם מהמקצועיות והאמינות של כל אחד ואחד מהם, וזאת באמצעות מנגנון חוות דעת ייחודי, המאפשר להתרשם, לקבל המלצות וליצור קשר ישיר הן עם שיפוצניק פוטנציאלי, והן עם לקוחות ממליצים ישירות מאתר האינטרנט שלנו.

רגע לפני שאתם מתחילים לארוז את החפצים שלכם לקראת השיפוץ הגדול, בחרנו לרכז עבורכם מספר נתונים חשובים, שאתם פשוט חייבים לדעת אודות בעלי המקצוע העוסקים בתחום שיפוצי בתים, עסקים ומוסדות שונים.

שיפוצניק טוב יודע לעשות הכל

לא מדובר במיתוס, כאשר תבחרו באיש המקצוע הנכון, בעל ידיים טובות, הוא יעניק לכם מגוון שירותים הכוללים בין היתר עבודות חשמל, עבודות צנרת, צביעת קירות, ביצוע שינויים בחללים הפנימיים של הדירה, על ידי שבירת קירות, בניית מחיצות חדשות וביצוע הריצוף למראה אחיד, וכאשר אנו מדברים על ידיים טובות ואיכותיות, אי אפשר שלא להזכיר בניית נישות גבס ייחודיות לטלוויזיה, אקווריום ומגוון שימושים נוספים להם אתם נדרשים.

שיפוצניק איכותי יידע גם לטפל בחדרי רחצה מתיישנים על ידי החלפה או הדבקת קרמיקה, החלפה או הלבשת אמבטיה. כמו כן, שיפוצניקים מומחים בחיפוי קירות חוץ ופנים על ידי צביעת שליכט או חיפוי אבן, ובכל מקרה בו תידרשו לידיים מקצועיות, בעלות ניסיון רב שנים ולקוחות מרוצים.

שיפוצניקים איכותיים לא חייבים להופיע תחת רשם הקבלנים

רשם הקבלנים הינו מאגר המנוהל על ידי משרד הבינוי, מטרתו היא לרכז קבלנים המורשים לבצע עבודות בסכום העולה על 75,000 ש"ח, או שיפוצניקים המבצעים עבודות בסכום הגבוה מ-40,000 ש"ח. אולם, זהו איננו מדד לטיבו או אמינותו של שיפוצניק כזה או אחר, מכיוון שעל מנת להופיע במאגר זה לא נדרש מבעל המקצוע להציג המלצות מלקוחות, אלא ניסיון תעסוקתי מינימלי ותשלום אגרה.

שיפוצניק מקצועי שאיננו מבצע עבודות בסדרי גודל אלו, לא יירשם ברשם הקבלנים, אך היו סמוכים ובטוחים כי תוצאת השיפוץ שהוא יבצע עבורכם תהיה איכותית בדיוק באותה הרמה של שיפוצניקים רשומים, ולעיתים אף טובה הרבה יותר. יחד עם זאת, חשוב להסדיר את העבודה ביניכם ובין בעל המקצוע באמצעות חוזה עבודה, הכולל את מפרט העבודות, סוג החומרים שיסופקו על ידי הקבלן, לוחות זמנים, מועדי תשלום בהתאם להתקדמות עבודת השיפוץ, ותקופת האחריות על העבודה שבוצעה.

אמא, יש לך שיפוצניק להמליץ לי עליו?

בספר הטלפונים של המכרים ובני המשפחה שלכם מופיע שם אחד לפחות של שיפוצניק שעבדו איתו והיו מרוצים ממנו, אך זוהי חוויה סובייקטיבית לחלוטין, שכן על כל דעה טובה אחת מסתתרת חוות דעה קצת פחות נעימה. לכן, בעידן בו האינטרנט שולט על כל פן בחיינו, אנו ממליצים לכם בחום לסרוק את אתר הקבלנים, המכיל נתונים רבים אודות שיפוצניקים נבחרים בכל רחבי הארץ.

באמצעות אתר האינטרנט תוכלו למצוא חוות דעת רבות אודות המקצועיות, ההקשבה והנכונות לשינויים שלכם תוך כדי עבודה, הגעה וגמר עבודה בזמן של מגוון שיפוצניקים ברחבי הארץ. שיפוצניק אמין והאיכותי ביותר, שייתן לכם את התמורה המלאה לכסף שלכם, בלי לקרוע לכם את הכיס.